"Нафтовик" завершив останній свій збір перемогою над росіянами

Сергей Шемшученко — 20 березня 2013, 20:49

Свій заключний матч на навчально-тренувальних зборах у Туреччині, охтирчани провели з російською командою "Локомотив" з міста Чита.

З рахунком 4:2 "Нафтовик" впевнено переграв суперника, пише офіційний сайт клубу.

Дубль у поєдинку оформив Руслан Левига (8-а та 41-а хвилини). По одному м'ячу забили Сергій Артюх та Олег Єрмак (10-а та 38-а хвилини відповідно).

Цим матчем охтирчани завершили черговий етап підготовки. Опісля "Нафтовик" відправився у Харків, зробивши пересадку у Стамбулі.

А вже у вівторок, 19-го березня, команда зібралася в Охтирці, де і буде готуватися до свого першого календарного матчу з ФК "Суми".

Додамо, що перед цим "Нафтовик-Укрнафта" провів ще один спаринг у Туречиині. З казахстанським "Кайсаром" матч завершився з рахунком 2:2. За український клуб відзначилися Євген Радіонов та Олексій Павелько.