Вернидуб: У першому таймі "Карпати" грали агресивніше

Сергей Шемшученко — 28 квітня 2013, 21:49

Головний тренер "Зорі" Юрій Вернидуб не особливо засмутився поразці своєї команди у матчі 26 туру Прем`єр-Ліги від "Карпат" (0:2).

"Вийшов хороший спаринг. У першому таймі "Карпати" грали агресивніше. У львів'ян вистачало моментів. Вони їх реалізували. Крім того, ми припустися грубої помилки при стандартному положенні, пропустивши гол у кінці першого тайму. Не пропусти ми цей м'яч, можливо, все могло б піти по-іншому.

У другому таймі нам вдалося налагодити гру в пас, але продовження атаки - це проблема. А "Карпати" знову використали свій шанс. Дуже добре виконав штрафний Голодюк. Такі м'ячі це рідкість. Не хочу звинувачувати ні воротаря, ні стінку, просто виконання було відмінним.

Певні висновки із сьогоднішньої гри зроблю, і постараюся прийняти якісь рішення в майбутньому", - цитуує Вернидуба офіційний сайт клубу.