На Євро-2013 (U-17) юнацька збірна України програла всі матчі

11.05.2013 23:22 744 0

У суботу, 11-го травня, юнацька збірна України (U-17) завершила свої виступи на чемпіонаті Європи 2013 року, який приймає Словаччина.

В останньому матчі групового турніру підопічні Олександра Головка поступились збірній Хорватії з рахунком 1:2, пише прес-служба ФФУ.

За сценарієм цей матч був схожим на гру проти команди Італії, коли наші хлопці першими зуміли відзначитися, та у підсумку все ж таки поступились.

Перший тайм пройшов за рівної боротьби - обидві команди досить гостро атакували, створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника. Тож, за такої гри гол назрівав і першими його провела збірна України - на 17-й хвилині відзначився Циганков.

Рівновагу збірна Хорватії встановила на 40-й хвилини, реалізувавши пенальті.

Другий тайм розпочався зі штурму воріт збірної України, проте велика кількість штрафних і кутових все ж таки проходила повз ворота команди Олександра Головка. Українці тримали оборону  до 71-ої хвилині, коли збірній Хорватії вдалося зламати оборону.

Україна (U17) - Хорватія (U17) 1:2 (1:1)

Голи: Циганков (61) - Халіловіч (40 пен), Муріч (71)