Збірна України (U-18) обіграла Молдову

Сергей Шемшученко — 3 червня 2013, 17:07

2 червня юнацька збірна України (U-18) провела перший з двох запланованих спарингів проти однолітків з Молдови.

Підопічні Олександра Петракова виявилися сильнішими − 2:1 на користь збірної України, пише сайт ФФУ.

Перший тайм розпочався з атак української збірної і вже на 6-й хвилині Ігор Харатін точно поцілив у кут воріт молдавської збірної.

До кінця тайму наша збірна мала ще декілька нагод для взяття воріт, але вдало діяв на останньому рубежі голкіпер гостей Денис Мокогоненко.

У другій половині зустрічі команди обмінялися забитими голами. Спочатку гравець збірної Молдови Максим Саврюк зрівняв рахунок, але за декілька хвилин Микита Бурда знову вивів українську збірну вперед.

Кінцівка матчу пройшла в атаках нашої команди, але Артур Міранян та Дмитро Білоног свої моменти змарнували.

Повторний матч ці команди зіграють 4 червня о 12:00 також у Кончі-Заспі.

Україна (U-18) − Молдова (U-18) − 2:1 (1:0)

Голи: 1:0 - Харатін (6), 1:1 - Саврюк (62), 2:1 - Бурда (68)

Україна: Солдатенко, Бурда (Качараба, 82), Ткачук. Танковський, Радченко, Міранян (Луканов, 76), Банасевич (Білоног, 82), Шевчік (Маркович, 82), Адаменко (Габелок, 76), Калінін, Харатін (Кравченко, 76)