"Олександрія" поступилась "Полтаві"

Сергей Шемшученко — 30 червня 2013, 09:41

Футболісти ПФК "Олександрія" провели свій черговий спаринг.

Суперником олександрійської команди був ФК "Полтава", передає офіційний сайт клубу.

Першими успіху у грі добились гості. На 27-й хвилині полтавчанам вдалось вивести віч-на-віч нападаючого, який майстерно перекинув м’яч за "комірець" голкіперу – 0:1. Але вже за 7 хвилин після кутового у виконанні олександрійців, один з потенційних новачків опинився першим на добиванні і потужним пострілом із-за меж штрафного майданчика зрівняв рахунок.

У другому таймі у складі олександрійців з’явилось 9 нових виконавців. Полтавчани також виконали більше 6 замін, які і пішли на користь саме гостям. В продовж трьох хвилин полтавчанам вдалось забити два голи у ворота потенційного новачка олександрійців.

На 84-й хвилині Соломка зумів скоротити розрив у рахунку до мінімуму, але зрівняти рахунок до кінця зустрічі господарям поля так і не вдалося.

Наступний спаринг ПФК "Олександрія" проведе 2-го липня в Одесі. Суперником команди буде ФК "Чорноморець".