"Зоря" розгромила хорватський "Локомотив"

Сергей Шемшученко — 30 червня 2013, 21:28

Луганська "Зоря" провела спаринг зі срібним призером чемпіонату Хорватії "Локомотивом".

"Зоря" початку активно і вже в першому таймі двічі розписалася у воротях суперника, передає офіційний сайт клубу.

"Зоря" (перший тайм) : Постранский, Білий, Вернидуб, Ярмаш, Гнатович, Малишев, Галюза, Любенович, Худзік, Петряк, Ідахор.

"Зоря" (другий тайм) : Полтавцев, Ярмаш, Квашук, Шуніч, Гордієнко, Білий (Даніло, 78), Галюза (Чайковський, 69), Любенович (Ліпартія, 59), Ідахор (Болі, 70), Петряк (Хомченовський, 59), Худзік.

Спочатку на 23-ій хвилині коміра хорватів уразив Ілля Галюза. А через сім хвилин відрізнився Іван Петряк.

Не встиг початися другий тайм, а рахунок вже став 3:0. Желько Любенович заробив штрафний метрах в 20-ти від воріт суперника і сам же чітко його реалізував!

Але і цього луганчанам цього вечора було мало. На 52-й хвилині Максим Білий точним ударом довів справу до розгромного - 4: 0. А ще через чотири хвилини Лакі Ідахор, довів рахунок до завершального.