"Таврія" перемогла "Буковину"

30.06.2013 22:24 523 0

"Таврія" провела другий контрольний матч у рамках літнього учбово-тренувального збору.

У рамках підготовки до нового сезону підопічні Янніса Христопулоса на Республіканському стадіоні "Локомотив" з мінімальним рахунком обіграли "Буковину" з Чернівців, передає офіційний сайт клубу.

У зустрічі з представником першої ліги України новий наставник "Таврії" перевірив у справі більше 20 футболістів.

У першому таймі за симферопольцев грали Кахріман, Путраш, Любічіч, Аксьонов, Буссаїді, Ярчук, Гомес, Назаренко, Габовда, Приходний, Шиндер. У другій половині на полі виходили Погорілий, Павленко, Матвієнко, Попович, Даценко, Комлєв, Причиненко, Фещук, Калюжний, Калініченко, Коробка.

Поєдинок пройшов з невеликою перевагою "Таврії". Вирішальною в зустрічі стала 81-а хвилина. Помилкою захисника "Буковини" Артура Новотрясова, який втратив м'яч метрах в 40 від воріт, скористався Григорій Калюжний. 19-річний нападаючий розібрався з обороною і воротарем і встановив підсумковий результат. 1:0 - перемога "Таврії".