"Зоря" програла "Аустрії"

Сергей Шемшученко — 1 липня 2013, 22:21

"Зоря" провела ще один контрольний поєдинок на зборах.

Суперником була віденська "Аустрія, і поєдинок завершився на користь австрійців, пише офіційний сайт луганців.

Стартовий склад "Зорі": Сантіні, Шуніч, Вернидуб, Чайковський, Ігнатьєвіч, Грицай, Малишев, Ліпартія, Хомченовський, Болі, Даніло.

Уже на 9-й хвилині зустрічі Янніка Болі звалили у штрафному гравці австрійської команди. Даніло чітко реалізував 11-метровий.

На 22-й хвилині "Аустрії" вдалося відновити паритет у цій зустрічі, і перший тайм завершився з рахунком 1:1.

"Зоря" (другий тайм): Левченко, Шуніч (Білий, 62), Вернидуб, Чайковський, Ігнатьєвіч, Грицай, Малишев (Галюза, 60), Ліпартія (Любеновіч, 60), Хомченовський (Петряк, 60), Болі, Даніло.

На 65-й хвилині рахунок став 2:1 на користь суперника. Як виявилося, даний результат і став підсумковим.

Зазначимо, що у попередньому матчі "Зоря" розгромила хорватський "Локомотив".