Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Футбол
15.07.2013  17:35

"1+1" звільняє Леоненка, який образив Суркіса і "Шахтар"

Студія 1+1 звільняє експерта програми "Профутбол" Віктора Леоненка, який в програмі від 14 липня образив донецький "Шахтар" та президента "Динамо" Ігоря Суркіса.

Про це у своєму листі  написав керівник спортивних проектів "1+1 Медіа" Степан Щербачов. У листі він вибачився за поведінку Віктора Леоненка й Ігоря Циганика.

"Редакція програми "Профутбол" просить свої вибачення за висловлювання експерта нашої програми Віктора Леоненка і поведінку в цій програмі нашого ведучого Ігоря Циганика щодо клубу "Шахтар". Ми не розділяємо думки, висловленої нашим експертом Віктором Леоненком", - йдеться у листі.

"Також ми вважаємо образливими слова Віктора Леоненка на адресу президента "Динамо" Ігоря Суркіса і просимо вибачення за це. На сьогодні програма "Профутбол" припиняє співпрацю з футбольним експертом Віктором Леоненком", - говориться у відкритому зверненні.

Як відомо, на запитання ведучого програми про те, чому Леоненко вважає "Шахтар" достроковим переможцем чемпіонату України з футболу, який щойно лише стартував, експерт відповів: "Він може просто все купити, ось і все…домовитися".

Як зазначає "ЛігаБізнесІнформ", Леоненко відмовлявся відповідати на запитання про клуб Ахметова доти, поки ведучий не сказав експерту: "За що ми вам гроші платимо?".

Стосовно Ігоря Суркіса Леоненко у прямому ефірі висловив сумнів у його якостях управлінця. "Футболісти не грають, при цьому отримуючи 2 млн. доларів зарплати. Ну і хто в цій ситуації нерозумний? Запитання до президента клубу", - сказав експерт.

AllaF _ 16.07.2013 13:02
Как можно относиться к словам Леоненко серьезно. Пустозвон он, вместе со своим Цыганком.И правильно, что турнули его, несет вечно чушь. Хочется видеть грамотного обсуждения игры, а не ничем не подкрепленны обвинения эксперта Леоненко. Лишь бы языком нести. Может ппрограмма станет более качественная, а то сплошной базар.
Донецк1 _ 16.07.2013 01:28
Передачу я не смотрел, но, судя по обсуждениям, Леоненко абсолютно прав!
Не ожидал, что сын уважаемого мною когда-то комментатора Валентина Щербачёва опустится до такого лизоблюдства.
Kondratyuk61 _ 15.07.2013 23:16
Хіба Шахтар не може купити !? Може з потрохами купити ФФУ, премєр лігу і на додачу ще пару федерацій зарубіжних країн, якщо захоче і ніхто цього не доведе. Теоретично це можливо, МОЖЛИВО !!! А передача "Про футбол" це шоу, тому я за Леоненко. Денисов у великому футболі, вихваляє Шахтар, а Циганик критикує. Хто що хоче нехай дивиться.
chapl _ 15.07.2013 19:25
молодец, все правильно сказал
читач2 _ 15.07.2013 19:02
Я дививсь цю передачу, ніяких образ не чув. Була правильна критика. Леоненко правильно критикував свого часу Мілевського і Алієва, де ці футболісти зараз. А тому, що не прислухались до правильни зауважень. Щось полібне чекає на шахту і сурків?

 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua