Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Футбол
16.07.2013  09:18

Леоненко: "Після ефіру подзвонив Суркіс - стільки матюків на свою адресу я ще не чув"

Віктор Леоненко не знає, чи повернетться він працювати в програму "Профутбол".

Про це він заявив, інформацію про те, що він більше не є експертом програми.

"Відразу після ефіру мені зателефонував Ігор Суркіс. Ми знайомі давно. Він занадто імпульсивна людина. Стільки матюків на свою адресу я ще не чув. Я йому все говорив: "Не сварися, не лайся". Я знаю поняття, не люблю мат, тому сказане президентом "Динамо" зачепило - було неприємно", - сказав він.

Втім, я зла на нього не тримаю. Я до нього як ставився нормально, так і буду ставитися. І за "Динамо" вболівати не перестану - це точно. Нехай тільки грати нормально почнуть", - заявив есперт.

За словами Леоненка, наступного дня ому зателефонував Рінат Ахметов.

"Ми дуже тепло поговорили. Як кажуть, розійшлися друзями. Він мене підтримав, каже: "У Донецьку ніхто зла на тебе не тримає. Ти завжди правду кажеш". Ніяких непорозумінь між нами не залишилося. Можливо, взагалі піду на його ТРК "Футбол" працювати. Втім, не буду загадувати: поживемо - побачимо", - заявив ві

"Що стосується каналу "2+2". Чи повернуся, якщо покличуть назад? Не знаю. Повторюю: ніяких образ у мене немає, але вчинили вони якось дивно. Некрасиво. У мене чудові стосунки і зі Степаном Щербачовим, і з Ігорем Цигаником. Так що, все в порядку", - цитує Леоненка wek.com.ua.

Раніше Степан Щербачов заявив, що Віктор Леоненко відсторонений тимчасово.

Igor Vasylkiv _ 16.07.2013 18:18
Леоненко - респект, Суркіс - ніуманіфантазії, Щєрбачьов - лизодуп...
AllaF _ 16.07.2013 12:57
А как Леоненко думал? Будет нести всякую пургу, а все вокруг должны слушать и радоваться. Правильно сделал, что матюков нагнал, а то чушь несет. Удивляюсь, зачем ему Ахметов звонил, опускаться на уровень Леоненко не стоит. Как эксперт Леоненко никакой, согласитесь. Даже не знает фамилий футболистов, а все что может сказать-это нравиться или не нравится. Либо все куплено, все плохие.Но это не может быть "думкою експерта". Правильно его погнали, но на ТРК "Футбол" его брать не надо. Пусть он останется историей программы "ПроФутбол".
Pavlo Dudra _ 16.07.2013 11:39
Про те,який Ігор Суркіс "інтєлохєнт ",видно по його інтерв"ю.
І мату не треба )).
Виходячи із Цитати ЛЄніна "Интеллигенция - говно нации",то не дивуєшся ,що Інтелігентний Харків обрав Гепу ,а власниками львівських Карпат є Димінський(жлоб із кривого рогу),а у Києві мер Двічі був Льоня космос..
читач2 _ 16.07.2013 11:36
"У Донецьку ніхто зла на тебе не тримає. Ти завжди правду кажеш"

Просто літак з Леоненком випадково вибухне.
Kondratyuk61 _ 16.07.2013 11:23
vetok:
каже: "У Донецьку ніхто зла на тебе не тримає. Ти завжди правду кажеш"

Ахметов красава!!!
Як відомо, на запитання ведучого програми про те, чому Леоненко вважає "Шахтар" достроковим переможцем чемпіонату України з футболу, який щойно лише стартував, експерт відповів: "Він може просто все купити, ось і все…домовитися".


 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua