Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   Мобільна версія  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Футбол
16.07.2013  13:21

Леоненко каже, що вже має пропозицію від іншого телеканалу

Віктору Леоненку була зроблена пропозиція перейти працювати з "2+2" на інший телеканал.

Про це заявив сам футбольний експерт, коментуючи своє звільнення з телепрограми "Профутбол".

"Звичайно, прикро було таке почути від телеканалу, але ставлюся до цього філософськи. Винним себе не вважаю. Сказав те, що думав. Було неприємно чути від Ігоря Суркіса його гарячу промову після завершення програми", - сказав він.

"А ось дзвінок Ріната Ахметова у понеділок навпаки, навіть порадував. Ще не знаю, як далі будуть розвиватися події. Не виключаю варіанту, що залишуся працювати експертом у програмі "Профутбол", - додав Леоненко.

За його словами, все проясниться у найближчі дні.

"Також не виключаю варіанту, що піду працювати у цій же якості на інший український телеканал, звідки вже отримав пропозицію", - цитує його "Взгляд".

Читай також
danyluk _ 16.07.2013 21:38
Вікторе, Ви були доволі непоганим фахівцем на цьому поганому напівфутбольному шоу. Це не дивно, бо шеф проекту - Саша Ткаченко - сам узагалі нічого не тямить у спорті. Він то в телестудії був, то на Одеській кіностудії... Ну, а Щербачов, це просто помилка спортивної журналістики, яка набула хронічних форм.
Тому думайте не тільки про іншу роботу в медіа. Переконаний, що у Вас є потужний талант тренера. І тоді на футбольному полі з хорошою командою Ви всім доведете, хто є хто. Удачі!


 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: info@champion.com.ua