Універсіада. Футбольна збірна України фінішувала шостою

16.07.2013 15:29 598 0

На XXVII літній Універсіаді у Казані у матчі за 5-6 місце студентська збірна України з футболу не змогла переграти команду Ірландії.

На 17-й хвилині матчу Ділан Мерна головою замкнув передачу з флангу. На 74-й хвилині Сергій Панасенко отримав другу жовту картку, і відразу після цього Джонатан Аддіс відзначився у воротах українського голкіпера.

На 82-й хвилині арбітр матчу призначив пенальті у ворота України. Баррі Омахоні зробив рахунок 3:0, пише сайт Федерації футболу України.

Наприкінці матчу українці все ж змогли відзначитися у воротах ірландців - Сергій Кравченко на 87-й хвилині забив останній м’яч України на Універсіаді у Казані.

Таким чином, на всесвітній XXVII літній Універсіаді у Казані українська збірна посіла 6-е місце.