Грозний: З п'яти моментів в першому таймі забили лише один гол

28.07.2013 19:57 575 0

Головний тренер "Говерли" В'ячеслав Грозний після закінчення матчу в Сімферополі з "Таврією" (3:1) не приховував задоволення від першої перемоги підопічних в сезоні.

"Чи могла "Говерла" перемогти з ще переконливішим рахунком? Я, якщо чесно, задоволений будь-яким переможним результатом. Перемоги даються дуже важко, а "Таврія" - хороша, дуже організована команда з конструктивними гравцями в складі. Ми добре вивчали їх гру, зокрема, в першому таймі Райчевіч отримав завдання персонально грати проти Назаренко.

З п'яти моментів в першому таймі забили лише один гол, подумали, що це знову не наш день. Це була відкрита гра, я задоволений футболістами - вони витримали темп гри, почули нас, тренерів, і виконали установку.

Перемога допомагає психологічно. Звичайно, я від душі радий за хлопців, за закарпатський футбол", - цитує Грозного championat.com з посиланням на телеканал Футбол.