Ліга Європи. Рибалка своїм голом допоміг "Словану" на виїзді шокувати "Удінезе"

23.08.2013 08:40 733 0

Суперником ліберецького "Слована", за який на правах оренди виступають київські "динамівці" Сергій Рибалка та Владислав Калітвінцев, у раунді плей-офф Ліги Європи є "Удінезе", п'ята команда італійської Серії А за підсумками сезону-2012/13.

Перший матч відбувся в Італії, на стадіоні "Трієстіни" "Нерео Рокко", що у місті Трієст, адже домашня арена "Удінезе", стадіон "Фріулі", закрита на реконструкцію, пише офіційний сайт "Динамо".

Владислава Калітвінцева у заявці на гру не виявилося, а Сергій Рибалка з'явився на полі у стартовому складі.

Саме він відкрив рахунок у матчі на 16-й хвилині. Після удару Сергія метрів з 20-ти м'яч від поперечини влетів у сітку воріт.

На 35-й хвилині італійці відігралися зусиллями Сілви. За рівного рахунку команди пішли на перерву. Однак у другому таймі "Слован" продовжив своє домінування на полі.

На 49-й хвилині триходівка Кушнір - Рабушиц - Делардж завершилася голом останнього. А на 83-й хвилині гості остаточно шокували уболівальників "Удінезе". Кушнір забив третій гол, скориставшись передачею Фляйшмана - 1:3.

Зазначається, що Рибалка перебував на полі до фінального свистка.

Матч-відповідь на полі "Слована" відбудеться рівно за тиждень, 29-го серпня.