"Динамівець" Рибалка вивів ліберецький "Слован" у раунд плей-офф Ліги Європи

09.08.2013 08:33 358 0

Ліберецький "Слован", за який на правах оренди грають київські "динамівці" Сергій Рибалка та Владислав Калітвінцев, знову обіграв "Цюріх" і пробився до раунду плей-офф Ліги Європи.

Матч-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду відбувся на домашньому стадіоні швейцарців, пише офіційний сайт ФК "Динамо".

Рибалка з'явився на полі у стартовому складі чеського клубу, а Калітвінцев вийшов на заміну замість Фридека на 75-й хвилині зустрічі за рахунку 1:1.

Господарі поля відкрили рахунок на 17-й хвилині. Рахунок 1:0, який влаштовував швейцарців, протримався до 64-ї хвилини, коли за "Слован" забив Фридек.

Напругу у матчі зняв Рибалка. Саме "динамівець" став автором переможного гола "Слована" на 85-й хвилині.