Блохін: Другим таймом я повністю задоволений, за винятком кінцівки

15.09.2013 22:09 435 0

Головний тренер київського "Динамо" Олег Блохін задоволений грою команди в другому таймі матчу з "Металістом" (0:1).

Про це він сказав на післяматчевій прес-конференції.

"Хочу привітати "Металіст" з перемогою. Але, вважаю, рахунок 3:0 - не по грі. У кінці матчу ми ризикували - там вже однаково було, з яким саме рахунком програвати - 0:1 або 0:3. Цей ризик, на жаль, привів до двох голів в наші ворота.

У цілому, скажу, що команди сьогодні показали добротний футбол. Нам, звичайно, явно не вистачило свіжості, оскільки багато футболістів нашої команди напередодні проводили матчі за свої збірні. У "Металісті" все-таки менше "збірників", і у нашого суперника була можливість повноцінно готуватися до сьогоднішньої зустрічі. Але що зробиш - якщо ми купили збірників, то нічого в цій ситуації не зміниш.

Другим таймом я повністю задоволений, за винятком кінцівки, коли мало місце порушення ігрової дисципліни. Там вже нічого зробити було не можна, - цитує тренера dynamo.kiev.ua.