Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів
Знайти
Champion.com.ua /Футбол
26.10.2013  21:44 - Ярослав Лис, Чемпіон

Прем'єр-ліга. "Металіст" - "Карпати" 2:1. Важка перемога харків'ян без Маркевича

Металіст
FT
2:1
(2:0)

Карпати
Склади команд
81. Дішленкович, 3. Вільягра (77. Ксьонз, 73; 13. Моледо, 85), 7. Дієго Соуза, 8. Едмар, 11. Х. Соса, 15. Гомез (32. Краснопьоров, 77), 17. Пшеничних, 20. М. Азеведо, 23. Бланко, 30. Папа Гуйє, 33. Девич

Запасні: 29. Горяїнов, 4. Березовчук, 14. Гоменюк, 46. А. Радченко

Тренер: Ігор Рахаєв
29. Ільющенков, 8. Костевич, 9. Федорчук, 11. Бартулович, 20. Зеньов (17. Страшкевич, 88), 21. Балажіц, 22. Льопа (25. Ткачук, 46), 24. Пашаєв, 27. Голодюк, 32. Пластун, 39. Васін (10. Гладкий, 54)

Запасні: 23. Мисак, 5. Гітченко, 10. Мартинюк, 92. Чачуа

Головний тренер: Олександр Севідов
Голи
1:0 - Гомез (12), 2:0 - Х. Соса (20) 2:1 - Бартулович (72)
Попередження і вилучення
Бланко (78) Голодюк (25), Пластун (45), Ткачук (67), Костевич (77), Страшкевич (90+4)
Вилучення: Бартулович (82)
26 жовтня 2013, 19:30, Україна, Харків, стадіон ОСК "Металіст"

Арбітр: Віталій Годулян
Асистенти: Олександр Корнійко, Володимир Володін
Четвертий арбітр: Семен Шлончак
Додаткові помічники: Олександр Дердо, Олександр Іванов

Зустрічі з "Карпатами" (написано у множині, бо вже за кілька днів цим же командам належить зіграти між собою у Кубку України) ставали на даному етапі доволі серйозним випробовуванням для "Металіста". Справа у тому, що вони мали протидіяти незручному супернику без головного тренера. Мирон Маркевич, як відомо, отримав травму у матчі ветеранів, після чого йому була зроблена операція.

Тож, харківським футболістам потрібно було грати за себе і, так би мовити, за того хлопця. І відверто кажучи, іноді краще грати певний час у меншості, але з підказками тренера, аніж взагалі без нього повний поєдинок. Так що у цьому був досить великий мінус для "Металіста".

"Карпати" приїхали у Харків скромно. Олександр Севідов відразу зазначив, що його підопічним буде важко, адже в одному з попередніх матчів львів'яни вже стрибнули вище голови, обігравши "Шахтар". А з "Металістом", на думку наставника, мало бути ще важче. Однак, знаючи непоступливість "зелено-білих", експерти, вболівальники та журналісти називали саме цей поєдинок центральним у турі. Хоча з таким твердженням цілком могли посперечатися "Дніпро" та "Ворскла", які мали зустрітися наступного дня.

Виявилося, що Севідов був абсолютно правий. Уже до 20-ої хвилини "Карпати" "летіли" 0:2. І чогось хорошого у їхній грі не було видно. "Металіст" тримав ініціативу та пресингував суперників, ніби до них завітала якась команда з першої чи другої ліги. При цьому харків'яни робили ставку не на навіси, не на короткі розіграші, а на... дальні удари. Саме такі вдалися Гомезу та Сосі.

Хвилині на 30-ій "Металіст" вирішив узяти перепочинок. Але й у цей час нічого у "зелено-білих" не виходило. Навіть пригадати біля воріт Дішленковича немає чого. На тому, власне, і пішли команди на перерву. На перепочинок, який змінив усе з ніг на голову.

У другій половині вже про "Металіст" не можна було сказати, що це лідер. Спочатку здалося, що "Карпати" просто заведені після перерви, тому і пішли в атаку. Подумалося, що надовго їх не вистачило. Аж ніяк! Львів'яни створили стільки моментів, що можна було два або навіть три матчі виграти.

Розпочалося все з того, що Васін і Федорчук не розібралися, хто ж з них був в оффсайді. І Валерій своєму молодому партнеру не поступився. Однак повтор показав: саме Федорчук був у положенні поза грою, а Васін міг за правилами вийти один на один, залиш саме йому м'яч. Згодом Ткачук головою пробивав у дальній кут після подачі з кутового. У цьому епізоді Папа Гуйє врятував свою команду та виніс м'яч з лінії воріт.

У "Металіста" не виходило нічого. До того ж Ільющенков упіймав кураж, відмінно діючи у небезпечних моментах. "Карпати" ж створюють ще дві гольові атаки. Бартулович із забійної позиції пробив вище воріт. А що сталося далі, так це у жодні ворота не лізло. І особливо - у харківські. Федорчук видряпав м'яч у Гуйє та віддав на Бартуловича, який прострілив на вільного Гладкого. Тому залишалося лише не влучити у Дішленковича, однак це йому не вдалося. Але і потім все проти гостей було: м'яч рикошетом від Азеведо влучив у стійку воріт і полетів на кутовий!..

І все ж "Карпатам" пощастило забити. Це Бартулович наважився на дальній вистріл, який досяг мети. У "зелено-білих" ще залишалося 20 хвилин, але все зіпсував Віталій Годулян. Власне, не сам арбітр, а Бартулович. Младен зіграв грубо проти Ксьонза, після чого нецензурно почав спілкуватися з тренерським штабом "Металіста". Дві жовті картки за секунд десять - і до побачення. У меншості львів'яни нічого не створили.

"Металіст" здобув чергову перемогу та повернув собі лідерство у турнірній таблиці. А матч, як і очікувалося, виявився дуже важким для харків'ян без Маркевича. "Карпати" ж у принциповому протистоянні показали характер, однак зовсім трішки їм не вистачило для добротної сенсації. Хоча, беручи до уваги другий тайм, вони на нічию точно награли.

vlad _ 01.11.2013 08:15
Шановні автори статті, в українській мові немає слова .. Тріхи,, а є слово ..Трохи,,, а тому не .. трішки.., а ,,трошки,, Таке слово дуже часто вживають і футболні коментатори...
Андрій Коляда:
нахнагель:
a хто з футболістів лінії атаки підійдуть металісту з українським пасмпортом?коноплянка ярмола селя і зозуля, це ті хто непродаються в металіст.натуралізація це нормально якщо боротись за чемпіонство.а неплакати як дІнамо
А тепер, шановний, почитайте, що Ви написали, чи у Вашому місті (селі) школи не має???
Sumerky _ 26.10.2013 23:03
Что-то у МХ не то... Уже не первая игра, где команда проваливает второй тайм. А Бартулович просто дурак, травму нанес, извинись, получи желтую и будь доволен, что не красная. Полез права качать. Севидов небось будет говорить, что специально судья ...

Карпаты красиво слили Днепру, а здесь поборолись. Наверное молодцы. Но чемпионат все больше смешным становится. Кстати у МХ нет дружественных команд, поэтому только на судей и остается надеяться.
Y_SCHumacher _ 26.10.2013 22:07