Кубок Егейського Моря. Україна (U-16) поступилася Франції та посіла 4-е місце

Сергей Шемшученко — 26 січня 2014, 11:23

Юнацька збірна України з футболу (U-16) поступилися одноліткам із Франції за третє місце "Кубка Егейського моря", що проходить у Туреччині.

Перший тайм був за "синьо-жовтими" – на 11-й хвилині Едуард Матвеєнко вивів свою команду вперед.

Друга половина пройшла за переваги французів.

Спочатку нападник Арно Норден, який представляє у складі "трикольорових" "Сент-Етьєнн", відновив рівновагу.

Потім форвард юнацької команди "Тулузи" Максим Пелікан заробив пенальті й сам же його реалізував – 2:1.

Наприкінці матчу глядачі побачили ще два голи. Арно Норден оформив дубль, а за кілька секунд київський динамівець Сергій Косовський забив гол дальнім ударом відразу після розіграшу м'яча в центрі поля.

Окрім Косовського, у грі взяли участь ще п'ятеро динамівців – голкіпер Вадим Санжаревський, півзахисник Максим Радченко, Ілля Зубков та Євген Смирний, а також нападник Данило Лісовий, повідомляє офіційний сайт "Динамо".

Поступившись французам, юнацька збірна України U-16 посіла четверте місце на міжнародному турнірі "Кубок Егейського моря".

Франція U-16 – Україна U-16 – 3:2 (1:1)

Голи: 0:1 - Матвєєнко (11), 1:1 - Норден (45), 2:1 - Пелікан (58), 3:1 - Норден, 3:2 - Косовський (80)

Україна: Санжаревський, Гудзь, Чеберко, Косовський, Калюжний (Радченко, 54), Симчо (Зубков, 65), Фхакадзе (Смирний, 76), Лісовий, Алексеєв (Сластін, 41), Матвеєнко, Кошелєв