"Динамо" розгромило маловідомий клуб з Болгарії

16.02.2014 19:14 805 0

Київське "Динамо" у черговому спарингу на зборі в Іспанії розгромило болгарський клуб "Любимець".

"Біло-сині" забили у ворота своїх суперників аж вісім м'ячів, пише офіційний сайт клубу.

Зазначимо, що дублями відзначилися Калітвінцев і Ярмоленко.

Контрольний матч з футболу

16 лютого

"Динамо" (Київ) - "Любимець" (Болгарія) 8:0

Голи: 1:0 - Ідейє (11), 2:0 - Велозу (32), 3:0 - Калітвінцев (50), 4:0 - Сидорчук (61), 5:0 - Ярмоленко (63), 6:0 - Ярмоленко (75), 7:0 - Калітвінцев (78), 8:0 - Безус (90)

Динамо (1-й тайм): Рибка, Даніло Сілва, Віда (Хачеріді, 19), Драгович, Макаренко, Гусєв, Вукоєвич, Велозу, Беланда, Ідейє, Ленс.

Динамо (2-й тайм): Рибка (Коваль, 75), Хачеріді (Селін, 67), Рижук, Ягодинскіс, Калітвінцев, Аруна, Цуріков, Сидорчук, Безус, Ярмоленко, Кравець.

Нагадаємо, що між матчами з "Валенсією" "Динамо" проведе в Іспанії ще один збір.