Об'єднаний Суперкубок. "Металіст" поступився "Шахтарю"

02.02.2014 23:04 480 0

У другому турі об`єднаного Суперкубку України донецький "Шахтар" легко з рахунком 2:0 переміг харківський "Металіст".

Рахунок цієї гри міг бути і двозначним і не на користь команди Мирона Маркевича, але "гірники" з Бразилії доволі легко транжирили свої моменти в цій грі.

У команди Мірча Луческу була повна перевага і в моментах і в грі. У "Металіста" в цій зустрічі також були шанси забити, але ворота донецької команди рятувала чи штанга, чи Каніболоцький. Вже на десятій хвилині гри після навісу Срни Коста ударом головою переправив м`яч у ворота Шуста - 1:0.

Другого голу довелося чекати більше тайму. На 70-ій хвилині Срни пробив стандарт з метрів 23-х і Шуст невдало вибрав позицію, і не зміг взяти не такий вже і складний удар хорвата.

Більш голів у цій грі не було. "Металіст" зазнав другої поразки поспіль, а "Шахтар" зробив ще один крок до перемоги в турнірі і тепер на команду очікує гра з ЦСКА.