Фоменко: "Початок другого тайму був не дуже вдалим з нашого боку"

Сергей Шемшученко — 6 березня 2014, 11:54

Ситуація в Україні відобразилась на психологічному стані гравців.

Про це на післяматчевій прес-конференції заявив головний тренер національної збірної команди України Михайло Фоменко, який прокоментував гру своїх підопічних після перемоги над командою США у товариському матчі з рахунком 2:0.

"Ситуація в нашій країні не могла не відобразитися на хлопцях. Крім того, багато хто з них представляє клуби, які припинили виступи у єврокубках. Це також відобразилось на психологічному стані гравців", - зазначив він.

"У цілому, перший тайм був непоганим, початок другого тайму був не дуже вдалим з нашого боку. Мені він не сподобався, довелося робити заміни та вносити корективи. Таким чином, вдалося вирівняти гру.

Стосовно розбору гри − це вже наші справи. Ми не будемо виносити на широкий загал те, що будемо розбирати − негативні і позитивні моменти", - цитує Фоменка офіційний сайт ФФУ.