Рахаєв: Наші футболісти зіграли так, як вони уміють і можуть

24.04.2014 22:42 442 0

В.о головного тренера Металіста Ігор Рахаєв прокоментував матч 20 туру Прем`єр-ліги з Волинню (4:1).

"У першу чергу, хочу подякувати уболівальникам, які приїхали в такий далекий край і підтримали нас. Підтримка була дуже хорошою, і нам було дуже приємно.

По грі: перший тайм вийшов бойовим, і, передусім, вилучення вплинуло на результат. Для нас цей матч був важким, але хлопці проявили характер, і я їм дуже вдячний за це. Наші футболісти сьогодні зіграли так, як вони уміють і можуть.

Волинь - це бойова команда, яка добре грає в обороні, особливо на другому поверсі. Підказали нашим хлопцям в перерві, щоб в другому таймі вони опустили м'яч вниз, і це пішло на користь, - цитує тренера офіційний сайт клубу.