Тренер Волині: В другому таймі все з ніг на голову поставило вилучення нашого воротаря

24.04.2014 23:48 223 0

Старший тренер Волині Володимир Дикий прокоментував матч 20 туру Прем`єр-ліги з Металістом (1:4).

"Ми сьогодні грали з кваліфікованою командою Металіст, налаштовувались на бій, хотіли показати свої найкращі якості. Нам це вдавалося тільки в першому таймі, хлопці старалися, але після однієї дуже серйозної помилки нам забили гол.

Інколи в першому таймі ми володіли ініціативою, коли мої футболісти додавали в швидкості. Металіст грав на контратаках в першому таймі і створив багато моментів. Перший тайм нам, тренерам, думаю, сподобався по самовіддачі, помилки були, але це футбол.

В другому таймі все з ніг на голову поставило вилучення нашого воротаря. Металіст має в своєму складі висококваліфікованих технічних футболістів, тому гості відразу реалізували свою перевагу. Удесятьох грати проти команди, яка добре контролює м’яч, гарно відкривається дуже важко. Була й невпевнена гра Кичака, який даремно вийшов з воріт, були й інші помилки. Хоча в кінці ми забили гол, але рахунок 1:4", - цитує тренера офіційний сайт клубу.