Павлов: Кварцяний залякав суддю...

26.07.2014 21:08 464 0

Головний тренер Іллічівця Микола Павлов невдоволений роботобю суддів у матчі 1 туру Прем`єр-ліги з Волинню (1:2).

Про це він сказав на післяматчевій прес-конференції.

"З приводу матчу… Зараз не час для жартів, але так вдома не судять. В другому таймі Кварцяний так залякав суддю… До речі, ми ж господарями сьогодні були, а так господарів не судять! Нас арбітри дуже "гнали" в другому таймі. Звичайно, потрібно віддати належне Волині – волі і характеру вашої команди. І скажу, що Волинь з Кварцяним і без нього – це різні команди.

Від тренера іде і воля, і характер, нашим хлопчакам поки цього не вистачає. Напевно, не так складався б матч за рахунку 1:1, якби в середній лінії і нападі в нас були більш досвідченні хлопці. І не було б такої сумної розв’язки в кінці матчу.

А взагалі стан зараз такий, що не час багато говорити про футбол, і не тільки через сьогоднішню подію, але й через події в нашій країні, - цитує тренера офіційний сайт Волині.