Йовічевич: Після другого голу команда, можна сказати, померла

Сергей Шемшученко — 10 серпня 2014, 22:57

В.о головного тренера Карпат Ігор Йовічевич прокоментував матч 3 туру Прем`єр-ліги з Дніпром (0:4).

У першу чергу, вітаю Дніпро з перемогою. Моя команда показала сьогодні гру, яку я хотів би побачити в майбутньому, - дисципліновану, особливо в першому таймі, коли команда розуміла, що хоче робити суперник, куди хоче пройти.

Ми це розуміли і знаходили свої моменти в атаці, могли ще в першому таймі відкрити рахунок, і тоді хід матчу міг бути іншим. Так само хотіли провести і другий тайм, але швидкий гол був психологічним ударом для команди. Команда продовжила грати у свій футбол, атакувати і накривати суперника, але після другого голу команда, можна сказати, померла і не знайшла сил повірити в перемогу.

В останні 15 хвилин команда справді відчула велике психологічне навантаження і не знайшла сил, щоб відігратися. Зараз під емоціями дещо вражений тим, що занадто вже великий рахунок, - цитує тренера офіційний сайт Дніпра.