УЄФА не дав добро на перегравання матчу Шальке - Спортинг

29.10.2014 10:01 552 0

УЄФА визнав неприйнятним прохання лісабонського Спортинга переграти матч групового етапу Ліги чемпіонів Шальке з Гельзенкирхена або зарахувати нічию в цій зустрічі.

Матч групи G, що відбувся минулого тижня, завершився з рахунком 4:3 на користь Шальке. Цей матч обслуговувала російська бригада арбітрів на чолі з Сергієм Карасьовим.

Спортинг з 33-ої хвилини грав удесятьох, а вирішальний гол футболісти німецького клубу забили з пенальті в компенсований до другого тайму час, після того, як Карасьов з підказки свого помічника Віталія Мешкова, що знаходиться за воротами, зафіксував у захисника гостей Хонатана Сільви гру рукою в карному майданчику.

"Протест (Спортинга) оголошений неприйнятним", - ідеться в повідомленні УЄФА, яке наводиться на офіційному сайті німецького футбольного клубу, пише Р-спорт.