Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Футбол
2 перегляди Версія для друку    Коментарі  [  ]
20.11.2014  18:20 - Микола Аврамчук

Платіні прилетів до Києва з пропозицією здати футбольний Крим


У четвер, 20 листопада, до Києва прилетів президент УЄФА Мішель Платіні. Зустрічали Платіні в Києві віце-президент УЄФА Григорій Суркіс та віце-президент Федерації футболу України, народний депутат від Блоку Порошенка Андрій Павелко. На п`ятницю в Платіні запланована зустріч з Президентом України Петром Порошенком.

Платіні прилетів до Києва вже з готовим пакетом рішень по кримських футбольних клубах. Як зазначають джерела Чемпіона в оточенні Григорія Суркіса, президент УЄФА на зустрічі з Порошенком буде вести діалог, щоб Україна не заважала розвиватися кримському футболу і визнала кримські клуби, що виступають в чемпіонаті Росії. На цій зустрічі Платіні має донести свої аргументи визнання кримського футболу в складі Російського футбольного союзу.

Як відомо, на цьому тижні відбулася зустріч по кримському питанню в Ньоні очільників РФС та УЄФА. Вже на наступний день Платіні вилетів до Києва випрошувати індульгенцію для кримського футболу. В Україні кураторами теми по кримському футболу є Григорій Суркіс та Андрій Павелко. Останній вхожий до Порошенка і за його сприяння і відбудеться зустріч Платіні з питаннями по Криму.

Платіні буде наполягати на тому, щоб Україна відкликали всі свої заяви з УЄФА та ФІФА по кримських клубах і дозволила розививатися футболу в Криму. Основний спіч Платіні такий: футбол у Криму має розвиватися, незважаючи ні нащо. Окремо, буде зазначено про бажання самих кримських команд грати в чемпіонаті Росії.

Платіні в обмін має запропонувати пункт угоди, який буде дуже вигідний українській стороні і змусить відпустити у вільне плавання трійку кримських команд, що виступають в другій лізі чемпіонату Росії. Що саме запропонує Платіні Порошенку наразі не відомо.

Як повідомляють джерела Чемпіона, на зустрічі Платіні з представниками Росії в Ньоні, російська сторона досить жорстко поставила питання щодо кримських футбольних клубів. Росіяни повідомили, що вони знайшли порозуміння з ФФУ по кримському питанню. При цьому варто зазначити, що президента ФФУ Анатолія Конькова в цьому питанні не беруть до уваги. Коньков навіть не зустрічав Платіні по прильоту до Києва, його самоусунули. За словами представників РФС, вони узгодили усі свої позиції по кримському питанні з Суркісом та Павелком.

Чи проміняє Порошенко анексовани футбольний Крим і на що, стане відомо вже найближчим часом. Чекаємо на ще одну зраду?

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua
S_Alonso _ 25.11.2014 01:33
Платини кросавчег. Свидомые дрыщут через все дыры. Свидомия головного мозга опасная хуйня.
А ваще то, футбол, как и спорт в целом, должен быть вне политики.
Kiko Kikoli _ 24.11.2014 21:39
Платини а ху ху не ху ху,чмо макаронное. Иди пляши и горлопань песни по кабакам курнос черножопый.
vlad _ 21.11.2014 17:38
Я б його послав. Та Порошенко не зробить цього..... Продасть все....
Nikolae Charevsrie _ 21.11.2014 11:54
vasyl484:
Що ж торкається бердової ідеї, що нібито при знятті обмежень на виступи кримських клубів у чемпіонаті РФ, а Росія проведе ЧС-2018 спільно з Україною?
По-перше, зараз поставлено під сумнів як проведення ЧС02018 (у РФІ), так і ЧС-2022 (у Катарі) у зв’язку з величезною корупцією, коли російські активи перемістились комусь із членів ФІФА. Під натиском громадськості президент ФІФА вимушений передати матеріали до Федеральної прокуратури Швейцарії. Більш детально у матеріалі від 19 листопада 2014, "У ФІФА розгорівся корупційний скандал через Росію й Катар".
По-друге, навіть якби Росія вирішила поділитись з Україною ЧС-2018, то необхідне відповідне рішення ФІФА. А ця світова інституція так нічого не приймає, та і рішення свої не переглядає. Більш того, той же Платіні налаштований на проведення ЧС-2018 саме у Росії. Більш детально у матеріалі від 20 жовтня 2014 "Платіні: Відбірати ЧС-2018 у Росії неможливо". Не виключено, що і сам Платіні міг якимось чином заохочений Росією.
Nikolae Charevsrie _ 21.11.2014 11:11
Щось у цьому матеріалі перекручено стосовно Павелка. Справа у тому, у ВР 8 скликання не пройшов депутат від БПП на прізвище Андрій Павелко ні по багатомандатному округу, ні по мажоритарному округу. З таким прізвищем не було депутата і у ВР 7 скликання.
Що ж торкається Суркіса, то досить не зрозумілою виглядає його роль як українського представника в УЕФА. Насторожив факт ще у жовтні 2014 року, коли Суркіс перестав стояти на проукраїнських позиціях. Він так і "НЕ ОЗВУЧИВ своєї жорсткої позиції по санкціям щодо Росії, через участь кримських команд в чемпіонаті Росії" (більш детально у матеріалі від 08 жовтня 2014, "Суркіс знову не озвучив свій варіант футбольних санкцій щодо Росії".
Тепер стає зрозумілою позиція Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс, який перебіг на російську сторону. Якщо умовлять Порошенка, потрібно внести в історію України чергову зраду.

 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: mrkopiy@gmail.com