Григорчук: Суперник теж помилявся в захисті, але його помилками ми не скористалися

Сергей Шемшученко — 29 листопада 2014, 17:09

Головний тренер Чорноморця Роман Григорчук прокоментував матч 14 туру Прем`єр-ліги з Олімпіком (1:2).

"Звичайно, ми припустилися багато помилок, Олімпік ними скористався. Хоча слід сказати, що суперник скористався всього декількома нашими помилками, яких було було дуже багато, і усі вони були дуже схожими.

Ми могли пропустити на початку першого тайму, в другому таймі один гол закинув сам собі воротар, другий, - захисник просто подарував м'яч - вихід один на один. За таких умов потрібно було забити 3-4 гола, але але ми цього не зробили.

Суперник теж помилявся в захисті, але його помилками ми не скористалися, - цитує тренера Трибуна.