Ліга Чемпіонів. 1/8 фіналу. Базель - Порту 1:1. Рятівний пенальті для португальців

18.02.2015 23:54 728 0

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів Порту на виїзді вирвав нічию у протистоянні з Базелем. Швейцарці забили першими вже на 11-й хвилині, а потім усю гру оборонялися, але не вистояли. На 79-й хвилині господарі пропустили з пенальті, але мають радіти і такій нічиїй.

За весь матч Базель лише одного разу влучив у площину воріт. І саме удар Гонсалеса приніс гол його команді. Надалі швейцарцям довелося лише захищатися. Гості завадали по воротах суперника більше 10 ударів, але зуміли пробити Вацлика лише одного разу. На 79-ій хвилині у власному штрафному м`яч влучив у руку Вальтеру Самуелю і з пенальті був влучний Даніло.

Отже, після першого матчу Порту виходить в фаворити двоматчевої дуелі, хоча Базель інколи може дивувати і в безнайдійних матчах.