Тренер Генгама: Матч з Динамо був дивним

Сергей Шемшученко — 20 лютого 2015, 08:03

Головний тренер французького Генгама Жослен Гурвеннек підвів підсумок матчу проти київського Динамо (2:1) в 1/16 фіналу Ліги Європи.

"Передусім, ми маємо бути задоволені, що у результаті, виграли в цьому матчі. Перемоги завжди позитивно впливають на готовність команди до наступних матчів. Що ж до самого поєдинку з Динамо, то він був дуже дивним, адже цілий тайм ми грали 11 на 9. У такій ситуації ми були терплячими і знали, як потрібно діяти, щоб врешті-решт добитися успіху. Так і сталося.

Якщо ж говорити про події першого тайму, то ми знали, що Динамо уміє добре контролювати м'яч, що у складі цієї команди виступають футболісти з високим рівнем технічної майстерності.

Цим і пояснюються проблеми, які ми випробовували в дебюті зустрічі. Динамо просто скористалося своїми сильними сторонами. Ми хоч і намагалися грати дуже обережно, але в одному з епізодів помилилися і це дозволило нашому суперникові відкрити рахунок, тим самим забезпечити собі хороший гандикап, - цитує тренера dynamo.kiev.ua.