Лопотегі: Початок зустрічі ми провели дуже погано

Сергей Шемшученко — 22 квітня 2015, 08:37

Наставник Порту Хулен Лопетегі прокоментував поразку 1:6 від Баварії у матчі-відповідь 1/4 фінали Ліги чемпіонів.

"Проти такої команди, як Баварія, треба показувати свій найкращий футбол впродовж усіх 90 хвилин, ми ж зробити цього не змогли. Ми засмучені, але при цьому треба визнати, що ми провели хороший сезон в Лізі чемпіонів. У 11 останніх матчах ми поступилися всього 1 раз.

Після перерви ми виглядали краще, м'яч почав триматися у нас трохи більше. До перерви ж володіння у нас не було, за що ми і були покарані.

Початок зустрічі ми провели дуже погано. Баварія показала усю свою атакуючу потужність, яка у неї є як на командному, так і на індивідуальному рівні, - цитує тренера офіційний сайт УЄФА.