Моурінью: Рахунок 0:3 - фальшивий

Сергей Шемшученко — 16 серпня 2015, 21:01

Головний тренер Челсі Жозе Моурінью вважає несправедливою поразку з рахунком 0:3 від Манчестер Сіті в матчі 2-го туру прем'єр-ліги.

За його словами, в другому таймі поєдинку "сині" повинні були рятувати матч.

"Матч виграла команда, яка була краща в першому таймі, - цитує Спорт-Экспресс з посиланням на ВВС Моурінью.

Після перерви Челсі був кращий. Але перший тайм нам давався важко. Ми не створили багато моментів, а наш воротар виручив в декількох епізодах.

У другому таймі все було інакше. До 70-ої хвилини рахунок 0:1 був сумнівним, а рахунок 0:3 - фальшивий. Після перерви Челсі був кращою командою. "Сіті" провів перестановки за рахунку 0:1, тому що відчував небезпеку.

За рахунку 1:1 почалася б інша історія. Вихід Мартіна Демікеліса - це розумне рішення "Сіті", але за подібні рішення мене часто критикують. Півзахист "городян" виявився у біді, і вони могли завершити матч удев'ятьох. Все ж другим таймом я можу залишитися задоволений. Але цього не вистачило, щоб перемогти."