Бабич: Програли багато верхової боротьби

Сергей Шемшученко — 16 серпня 2015, 22:21

Головний тренер Чорноморця Олександр Бабич прокоментував матч 5 туру УПЛ із Зорею (0:2).

"На початку я хотів би сказати слова вдячності уболівальникам, які нас підтримують у будь-якій ситуації. Це примушує рухатися далі, примушує працювати над помилками.

Тільки з такою підтримкою ця молодь зможе з високо піднятою головою виходити. Що стосується самої гри, буде аналіз. Можу сказати, що програли багато верхової боротьби, в кінцівці працювали не так агресивно, як ми домовлялися.

У першому таймі намагалися віддати ініціативу і зіграти на контратаках за рахунок середніх і довгих передати, але це у нас не вийшло. У другому таймі перебудувалися.

Більше було гри біля воріт суперника, але до гольових моментів не доходило. На сьогодні це перемога Зорі на наших помилках. Ми припустилися досить багато помилок в обороні, не властивих нашим гравцям, - цитує тренера офіційний сайт клубу.