Луческу: 0:3 рахунок великий, але ми його не заслуговували по грі

Сергей Шемшученко — 1 жовтня 2015, 00:36

Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу прокоментував матч 2 туру Ліги чемпіонів з ПСЖ (0:3).

"Було два різні тайми і дві різні команди. Варто знати наш рівень на якому ми знаходимося, що ми потрапили в групу з якої вийти шанси у нас не великі.

Ми грали проти інтернаціональної команди високого рівня, лише з одним французом Матюіді у складі. Потенціал цієї команди, як і майстерність кожного гравця, дуже великі.

Ми робили все можливе, щоб бути у цій грі на рівні і нам це вдалося. Я казав, що після гри варто залишати поле під аплодисменти і так сталося.

У другому таймі у нас виходило грати у футбол. Третій гол у наші ворота був зовсім необов`язковим. Ми також багато створили моментів, але не реалізували.

0:3 рахунок великий, але ми його не заслуговували по грі, - розповів Луческу у коментарі Футбол 2.