Бабич: У першому таймі було пару непоганих переходів від оборони до атаки

03.10.2015 20:41 309 0

Головний тренер Чорноморця Олександр Бабич прокоментував матч 10 туру УПЛ з Шахтарем (0:2).

"Нашим першочерговим завданням було в першому таймі не пропустити швидкий гол. І з цим ми не впоралися. Хлопці вийшли напружені, скуті, не виходив у нас перший пас.

Але після пропущеного м'яча, я вважаю, почали трохи розслаблятися, і в першому таймі було пару непоганих переходів від оборони до атаки.

Хоча бракує кінцівки. Можу сказати, що другий тайм відпрацювали вже позитивно, створювали моменти. Був дуже великий брак в простих ситуаціях - це, передусім, із-за психології. Хлопці, які на тренуваннях із складних ситуацій виходять досить упевнено, в матчі в цьому компоненті, в психології, програли. І через це був колосальний брак в простих ситуаціях від хлопців, від яких я не чекав таких елементарних помилок, - цитує тренера офіційний сайт клубу.