Українська правда
Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Футбол
Останнє в розділі
20.01.2016  10:25

Суркіс міг зірвати заявку на фінал Ліги чемпіонів у Києві

Участь віце-президента УЄФА та почесного президента ФФУ Григорія Суркіса у поданні заявки на проведення фінального матчу Ліги Чемпіонів 2018 року у Києві могла негативно вплинути на гарантії для УЄФА від української влади.

Про це повідомляє джерело Чемпіона в Кабінеті міністрів.

Як відомо, для подачі заявки необхідний чималий список документів та гарантій від влади. За крок до готовності всього необхідного для подачі заявки стало відомо, що Міністрество фінансів не підпише документ, який підтверджує гарантії України.

Аргументом по цьому питанню стала категорична позиція стосовно участі у цьому проекті Григорія Суркіса, як віце-президента УЄФА, та абсолютна неприязнь з боку міністра фінансів Наталії Яресько.

Як інформують джерела, таке ставлення до нього скоріш за все виникло після того, як Міністру став відомий факт того, що Суркіс-старший нев'іздний у США.

Як зазначають джерела Чемпіону, зі сторони міністерства є чітка позиція, яка жодним чином не пов’язана з відстоювання чиїхось інтересів. Гарантії від міністерства фінансів ФФУ таки отримала і передала весь необхідний пакет документів, але це все вже відбулося після втручання Президента України, який пояснив, що це питання іміджу всієї країни.

Також, стало відомо, що Григорій Суркіс намагається перенести засідання виконкому УЄФА, на якому затвердять місто-господар фіналу Ліги Чемпіонів у 2018 році, яке відбудеться 21 січня.

Попереднє засідання Виконкому вже було перенесено за проханням та ініціативою Суркіса. Причиною цього, як зазначає джерело, є те, що Суркіс, особисто не зацікаавлений у проведенні фіналу Ліги чемпіонів, оскільки ініціатива проведення фіналу йшла не від нього.

Зараз Суркіс намагається відтягнути якомога далі процес вибору міста.

Раніше повідомялося, що ініціатором фіналу Ліги чемпіонів у Києві у 2018 році були Президент України Петро Порошенко та тоді ще очільник УЄФА Мішель Платіні. 

Григорій Суркіс. Світлина - dynamo.kiev.ua
Сашко Бабенко _ 20.01.2016 13:29
суркіс де тільки може підтримує російські інтереси в фіфа та уефа. нам потрібен проукраїнський функціонер а не проросійський.
Vanela Ivanov _ 20.01.2016 13:16
"Милі сваряться - тільки тішаться". ("Періг насправедливо розрізали")
Алексей Супрун _ 20.01.2016 12:57
Слава Мазур:
А различать подход и принципы финансирования организации Чемпионата Европы и финала Лиги чемпионов научились? Или только популистская "брошурка" из фраз в действии?..
Максим Бриский _ 20.01.2016 11:49
А Яресько не ахренела?! Суркис ей видители не нравится. Может эта дура еще и против футбола что-то имеет? Пора киевским фанатам с ней встретиться..... объяснить что такое Лига Чемпинов....
Слава Мазур _ 20.01.2016 10:45
А за Евро уже расcчитались?Пир во время чумы...
Читай також

 

©2000-2016, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: ukrchampion@gmail.com, info@champion.com.ua
  
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter