Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Футбол
Останнє в розділі
28 переглядів Версія для друку    Коментарі  [  ]
11.03.2016  17:50 - Champion.com.ua

Павелко: Планується будівництво 50 стадіонів по всій Україні

У найближчі роки Федерація футболу України планує збудувати 50 стадіонів та завод, що буде виготовляти футбольні поля зі штучним покриттям.

Про це заявив президент ФФУ Андрій Павелко на Конгресі ФФУ, анонсувавши своєрідний "План Маршалла" для українського футболу.

Головна ціль цього плану - це збільшити кількість людей, що займаються футболом і залучити населення України до футболу на 40% по завершенню п’ятирічного циклу.

"Стратегія плану розділена на різні напрямки: інфраструктура, виробництво, маркетинг, інформаційні технології", - зазначив очільник ФФУ.

"Для цього буде виконано ряд стратегічних завдань: побудувати до 2020-го року 50 стадіонів з повноцінними футбольними полями, і 2500 майданчиків з полями для міні-футболу, направити 100 тис футбольних м'ячів на потреби обласних та районних федерацій футболу", - заявив він.

Також у планах ФФУ побудувати в Україні завод з виробництва штучного покриття для футбольних полів.

"Без дитячого та масового футболу в українського футболу немає майбутнього. Для цього ми плануємо побудувати в Україні завод з виготовлення штучних полів", - додав Павелко.

"Ми маємо можливість стати першою в світі національною асоціацією, яка матиме у своїй власності таке підприємство. Я також зазначу, що процес будівництва планується освітлювати в режимі онлайн завдяки мобільному застосуванню", - сказав він.

Ще одним завданням, яке ставить перед собою ФФУ, - вивести бренд ФФУ на більш високий рівень

"Ще одне завдання, яке ставить перед собою ФФУ, - вивести бренд ФФУ на більш високий рівень. Для цього ми закликали до співпраці рекламне агентство з Ірландії, яке займатиметься ребрендингом Федерації", - пікдкреслив Павелко.

Раніше Павелко закликав УПЛ переїхати в Будинок Футболу.

Андрій Павелко. Світлина - ffu.org.ua
BBG _ 13.03.2016 11:57
Побудувати заводи, прокласти дороги, прибрати сміття...Що ще має зробити Всеукраїнська спортивна громадська організація „Федерація футболу України”?.. Коментатори купились на слово "стадіон". Тут мова йде про нормальних розмірів штучне футбольне поле, біля якого мають бути роздягальні та кілька рядів глядацьких місць. Не на десятки тисяч! Цей "стадіон" призначений лише для якісної підготовки молодих футболістів з лютого-березня по листопад-грудень! Бо травяні поля в ранній чи пізній період перетворюються на болото. Та й літом потребують поливу і стрижки. Штучне поле стосовно догляду вимагає значно менше витрат. А від держави, вірніше від органів місцевої влади, потрібно лише виділення земельних ділянок...
Якщо задумане ФФУ вдасться реалізувати, то через років десять після цього можна розраховувати на піднесення загального рівня футболу в країні, так як це відбулося у Бельгії чи Швейцарії.
Bike.Dude _ 12.03.2016 10:26
50 стадіонів за 5 років на всю країну? Краще б 500 майданчиків для мініфутболу, баскетболу і волейболу збудували. Це був би реальний внесок у масовий спорт...
За останні 25 років у Республіці Білорусь побудовано чимало сучасних спортивних споруд, зокрема і два веслувальні 2_км канали, на яких вже проводили чемпіонати Європи. Два висловлювання сусіднього лідера підходять і для України:
- ми маємо навчитися жити на рідній землі, спираючись на наші природні ресурси і на наших людей;
- нам вже не потрібно зводити нові великі спортивні об'єкти (стадіони, палаци спорту), а для виховання здорової нації - використовувати ПРИРОДНІ спортивні траси на наших річках і озерах для веслування, в наших лісах і парках - для лижного спорту, кросового бігу і ходьби, будуючи скрізь невеликі, недорогі, практичні і дешеві в експлуатації модулі на берегах річок і озер.
Додам, що нам конче потрібні такі фізкультурно-оздоровчі комплекси для учнів, студентів, службовців і робітників, бо всі вони нині, і від цього вже нікуди не подітися, просиджують значну частину доби біля екранів комп'ютерів. Тому необхідним є рух на свіжому повітрі у спілкуванні з природою!
Був такий Манілов, який акуратно висипав на підвіконня попіл з люльки і мріяв про мости над своїм ставком і альтанки біля нього.
Це якась чергова схема РОЗКРАДАННЯ бюджетних грошей, бо ми вже бачили ЗАХМАРНІ РОЗКРАДАЛЬНО-КОРУПЦІЙНІ витрати на реконструкцію у Києві стадіону "Олімпійський" (Україна і досі НЕ РОЗРАХУВАЛАСЯ з БОРГАМИ за проведення ЄВРО-2012), читали і про марення щодо про проведення Зимової Олімпіади у Карпатах яника і його багаторічного вірного "бубко-хвоста".
А про виховання психологічно і фізично здорової, патріотичної нації практично НІХТО ні у НОК, ні у Мінмолодьспорті, ні в Федераціях НЕ ДУМАЄ, не говорячи вже про Верховного Олігарха і Водузаряджального Кроля!
Для виховання фізично здорової нації треба налагодити випуск ВІТЧИЗНЯНИХ, НЕДОРОГИХ спортивного одягу і взуття, лиж, велосипедів, тренажерів, човнів та весел, які б були на кожній водно-рятувальній станції, у кожному пункті прокату, на кожній водно-спортивній базі на всіх ріках, ставках і озерах країни.
treanon _ 12.03.2016 06:47
Якщо 50 стадіонів збираються побудувати за кошти державного бюджету - то це схема розкрадання грошей. Якщо за кошти інвесторів-офшорних компанів чи підставних осіб - то це схема відмивання грошей. Риторичне питання: коли, нарешті, у українського народу урветься терпеть терпіти цю вакханалію. Держави не буде!

 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: mrkopiy@gmail.com