Гвардіола: Якби забили нам третій гол. Був би кінець

Сергей Шемшученко — 17 березня 2016, 07:50

Наставник Баварії Хосеп Гвардіола прокоментував матч-відповідь 1/8 фіналу з Ювентусом (4:2).

"Ми грали проти торішнього фіналіста і перемогли. Ми забили чотири голи у ворота сильної італійської команди і тепер зіграємо в чвертьфіналі. Так що я вітаю своїх гравців, але хочу привітати і Ювентус.

У перерві я сказав гравцям, що вони не можуть дозволити собі пропустити ще один гол, але якщо заб'ємо ми, то шанси будуть, особливо враховуючи німецький менталітет.
Попросив їх більше діяти флангами, через Франка Рібері і Дієго Косту. У дебюті другого тайму у Ювентуса було декілька моментів, але потім ми узяли гру під контроль. Це футбол: одну хвилину ти граєш жахливо, а наступну проводиш прекрасно.

В Ювентуса дуже сильна команда. Спочатку нам довелося грунтовно понервувати. Представте, якби вони забили третій гол. Нам був би кінець. Проте замість цього забили ми, і перевага виявилася вже на нашій стороні. Особливо в додатковий час, коли на полі була тільки одна команда, - цитує тренера офіційний сайт УЄФА.