Аллегрі: Це футбол, хоча, звичайно, я трохи засмучений

Сергей Шемшученко — 17 березня 2016, 07:56

Керманич Ювентуса Массімілиано Аллегрі прокоментував виліт своєї команди з 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

"Хочу подякувати своїй команді. Це було серйозне випробування, і 65 хвилин ми грали дуже пристойно, створювали хороші моменти. Але в кінцівці припустилися грубої помилки - треба було зіграти краще.

Це футбол, хоча, звичайно, я трохи засмучений.

Ми вели 2:0 і могли забити третій м'яч. Грали добре, показали найкращі свої якості. До гола Левандовськи у Баварії майже не було моментів. Матч трохи не закінчився за рахунку 2:1.

У нас були шанси убити інтригу, але ми ними не скористалися. Я задоволений грою, задоволений першими 70 хвилинами, але розчарований результатом. Іноді у футболі усе вирішують дрібниці. У нашому випадку дрібниця привела до гола Мюллера на останній хвилині.

Ніхто не думав, що ми так зіграємо з Баварією в Мюнхені. Ми поступилися, але можемо пишатися своєю грою в сьогоднішньому матчі. Тепер зосередимося на чемпіонаті Італії , - цитуэ тренера офіційний сайт УЄФА.