Унай Емері: Ця нічия відповідає ходу гри та є об’єктивною

29.04.2016 00:50 292 0

Наставник Севільї Унаї Емері задоволений грою першого матчу 1/2 фіналу Ліги Європи проти донецького Шахтаря (2:2).

"Обидві команди достойно виступили та використали свої найкращі моменти. Матч-відповідь буде дуже важким для обох команд. Результат зустрічі підтверджує рівність Севільї та Шахтаря. Ця нічия відповідає ходу гри та є об’єктивною.

У першому таймі нам було дуже непросто, але після перерви ми змогли переломити хід гри.

Коноплянка не показав своїх найкращих якостей? Ми довіряємо йому та впевнені, що він показуватиме свої найкращі якості в наступних матчах. Цей досвід допоможе йому рости як гравцю, і я впевнений, що він вноситиме свій склад в подальші успіхи команди. Ми вже бачимо в ньому зміни. У кожного чемпіонату - своя специфіка, але він росте в нашій команді. Разом ми досягнемо ще більшого.

Чи цікавиться Севілья Коваленком? Наш клуб слідкує за багатьма молодими гравцями, такими як Коваленко. Він може стати великим футболістом, але поки конкретних пропозицій не було", - цитує Емері Футбол 24.