Сімеоне: Найобразливіше бачити біль людей, які заплатили, щоб прийти сюди

29.05.2016 09:38 1633 0

Головний тренер Атлетико Дієго Сімеоне був розчарованим після поразки від Реала у фіналі Ліги чемпіонів (1: 1, 3:5 по пенальті).

"Хочу привітати Реал - вони знову були сильніші, цього разу в серії пенальті. Ми погано почали матч, потім організувалися до 20-ї хвилини. У другому таймі ми могли швидко зрівняти рахунок, це було видно.

Не знаю, від якої поразки мені болючіше. Найобразливіше бачити біль людей, які заплатили, щоб прийти сюди. Я відчуваю, що не зміг дати їм бажане. Ось від цього по-справжньому боляче.

Очевидно, що ніхто не запам'ятає, хто залишився другим. Програти два фінали - це провал, краща команда завжди та, яка виграла. У футболі немає такої штуки, як справедливість. Хто виграв - той і заслужив перемогу. Ніяких виправдань бути не може.

Мадрид був кращою командою, тому що вони виграли, ми не змогли вирішити результат гри в серії пенальті. Для мене настав час розміркувати", - цитує Сімеоне Газета.Ru.

Раніше фінал Ліги чемпіонів прокоментував головний тренер Реала Зінедін Зідан.