Сімеоне залишиться в Атлетико, якщо клуб придбає зірок світового рівня

30.05.2016 21:40 1524 0

Після фіналу Ліги Чемпіонів Дієго Сімеоне публічно оголосив про намір змінити клуб.

При цьому 46-річний фахівець поставив перед керівництвом Атлетико жорстку умову, за якої він може залишитися.

А саме - клуб повинен вкласти більше грошей на посилення складу та підписати гравця світового рівня, передає AS.

Атлетико вже продемонстрував готовність викладати гроші, практично домовившись з Бенфікою про придбання Ніколаса Гайтана за 25 млн євро.

Не виключається, що на Вісенте Кальдерон повернеться з Челсі Дієго Коста, передає Eurosport.ru‎.

Нагадаємо, Сімеоне очолив Атлетико у 2011 році. Під його керівництвом "індіанці" завоювали кубок і суперкубок Іспанії, стали володарями кубка Ліги Європи та суперкубка УЄФА, вперше за 18 років виграли чемпіонат країни (2013/14).

Окрім того, команда Ель Чоло двічі виходила у фінал Ліги чемпіонів, але обидва рази програла Реалу.