У Німеччині жорстко розритикували Федецького

29.08.2016 12:05 3635 0

Поразка Дармштадта в Кельні в першому турі чемпіонату Німеччини не залишилася непоміченою місцевими ЗМІ.

Неабияку порцію критики отримав і український легіонер Артем Федецький, для якого цей матч став першим в Бундеслізі.

Так, мюнхенська видання Spox виставило Артему найнижчу оцінку серед усіх гравців "Дармштадта": 5,5.

"Повністю провалив своє завдання на правому фланзі оборони. Хектор і Біттенкур в цій зоні прогулювалися з усіма зручностями. Не виходило у Федецького і закривати дірки в центрі - взаєморозуміння з партнерами було відсутнє.

Відзначився невдалим рикошетом під час першої гольової атаки Кельна. Норберт Майєр все зрозумів і, поки команди ховалися від грози в роздягальні, поміняв цього крайнього захисника", - пише Spox.

У схожому ключі висловилася і місцева газета Echo. Там оцінки не виставляють, але відгук журналіста на гру Федецького був не менше суворим.

"Правий захисник був постійним фактором нестабільності. Як і партнери, дозволив себе обіграти в епізоді з 0:1, зі злості заробив жовту картку на Біттенкурі (27-а хвилина). Слабкий виступ призвів до заміни на Сірігу на 57-й хвилині", - цитує видання Footboom