Вернидуб: Було досить моментів, щоб збільшити рахунок

25.09.2016 10:25 470 0

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб прокоментував матч 9 туру УПЛ із Ворсклою (2:1).

"Я і перед грою казав, що матч буде нелегким. Підтвердження цьому - перший тайм. Була практично рівна гра. Мало було створено моментів, як з нашого боку, так і з боку полтавчан.

Все-таки, скористалися своїм шансом, забивши дуже важливий м'яч на 42-ій хвилині. А в другому таймі, вважаю, хлопці добре розбігалися. Було досить моментів, щоб збільшити рахунок. Але десь м'яч у ворота не йшов.

За рахунку 1:0 наш суперник теж мав забійний момент, але Олексій Шевченко нас врятував. А потім ми забили другий м'яч. Дуже здорово вийшли хлопці на заміну.

Едік Соболь вийшов. Це була необхідна заміна, оскільки Женя Опанасенко підвернув гомілкостоп. Ми не стали ризикувати і поміняли його.

Здорово увійшли до гри Паулінью і Джаба Ліпартія. Вони, по суті, зробили другий м'яч.

Були ще моменти хороші. Ми їх не реалізували. Образливо, що знову пропустили на останніх секундах. Рахунок звичайно був 2:0 і вже нічого не вирішувалося. Я по секундоміру бачив, що закінчувалася 4-а додана хвилина", - цитує тренера офіційний сайт Зорі.