Морозюк: Дивлячись на нашу гру, можна сказати, що це непоганий для нас результат

29.09.2016 09:49 752 0

Захисник київського Динамо Микола Морозюк задоволений нічиєю у матчі 2 туру Ліги чемпіонів з Бешикташем (1:1).

"Чи нічия поганий результат? Якщо чесно, то дивлячись на нашу гру, можна сказати, що це непоганий для нас результат. Ми невпевнено почали, була нервозність, а суперник не давав нам грати в свою гру.

У перерві тренер підказав нам, що потрібно робити, і в другому таймі ми не допускали тих помилок, які були в першому. Ми зіграли більш розкуто і впевнено.

У кінцівці матчу Ярмоленко втратив прекрасний момент. Тобто ми могли і перемогти хоча і нічийний рахунок для нас позитивний. Буде ще багато ігор, вся боротьба попереду.

Після першого тайму Ребров сказав, що потрібно розслабитися і грати в той футбол, який ми вміємо. Грати агресивніше.

В першому таймі, напевно, далося взнаки те, що в нашому чемпіонаті не вистачає таких суперників. У перші 15 хвилин у нас було багато помилок. Напевно, хвилювалися, але потім поговорили один з одним і стали грати краще", – цитує Морозюка dynamomania.com.