Фонсека: Гра була схожа на війну

Сергей Шемшученко — 7 листопада 2016, 07:59

Головний тренер Шахтаря Паулу Фонсека прокоментував матч 14 туру Прем`єр-ліги з Олександрією (1:2).

"Був складний поєдинок проти хорошого суперника - у нас завжди є певні складнощі на його стадіоні.

Ми знаємо, що Александрія не програвала вже шість матчів поспіль, була величезна різниця між таймами. У першій половині ми домінували, діяли добре, створили багато моментів і могли забивати ще більше. Пішли в роздягальню з перевагою в два м'ячі.

На початку другого тайму після гола Олександрія повірила в те, що може створювати більше моментів біля наших воріт і почала це робити.

Було дуже багато довгих м'ячів, що змусило нас сідати ближче до своїх воріт. Через це у нас було набагато більше складнощів з володінням м'ячем.

Гра була схожа буквально на війну. Але я радий, що хлопці змогли зібратися і спрацювати як команда.

В принципі, можу сказати, що сьогоднішня перемога заслуженна: проти дуже хорошого суперника, який прекрасно грає, особливо на своєму полі", - цитує тренера офіційний сайт Шахтаря.