Результати / календар  |   Таблиці  |   RSS  |   PDA  |   Архів    
Знайти
Champion.com.ua /Футбол
8366 переглядів Версія для друку    Коментарі  [  ]
01.02.2017  06:54 - Сhampion.com.ua

Проблемний Ракицький. Документ

Ракицький є чи не єдиним гравцем Шахтаря, в контракті якого прописані штрафні санкції за вживання алкоголю та наркотичних речовин.

Один з найбільш вискооплачуваних гравців донецького Шахтаря Ярослав Ракицький має чи не найбільші проблеми з дисципліною у команді.

Чемпіон отримав інсайдерську інформацію про контракт Ракицького у Шахтарі, що був перепідписаний у травні 2014 року.

Згідно цього документу випливає, що Ракицький є чи не єдиним гравцем, у контракті якого прописані штрафні санкції за вживання алкоголю та наркотичних речовин.

У додатку до контракту Ракицького чітко прописано, що якщо футболіст за час дії контракту буде пійманий на вживанні спиртних напоїв (не менше 0,2 проміле) та наркотичних речовин, то, розпочинаючи з цього моменту, його заробітна плата у Шахтарі буде складати 1 054 730 грн з урахуванням податку.

Чемпіон вже писав, що Ракицький у Шахтарі отримує 5 млн 400 гривень на місяць без податку. Якщо вирахувати з цієї суми податок, то виходить, що Ракицький за свої слабкості може втратити 75% місячної зарплати.

 

Також у документі зазначається, що Ракицький при першій вимозі клубу має здати аналіз на вміст алкоголю у крові, а якщо він цього не зробить, то відразу буде визнаний винним у порушенні умов контракту. Тобто, все як з ДАІ та порушниками, що вживають алкоголь за кермом.

Як стверджує джерело Чемпіона у Шахтарі, Ракицький та алкоголь крокують разом ще з його юнацьких років. Пізніше у цю "компанію" додалися і наркотики. Таке захоплення Ракицького залучило увагу і Ріната Ахметова, який мав не одну розмову з футболістом на предмет його перевиховання.

Отже, нині Ракицький - під пильною увагою служби безпеки та лікарів Шахтаря, навіть у Києві.

 
Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua
OdessitЪ _ 08.02.2017 12:27
Ось і пояснення його неприїздів до збірної.
Roman Fomin _ 02.02.2017 14:21
Ви не праві! Категорично не праві! Не можна всіх під одну гребінку
Тре' було ще вставити пункт про те, що якщо Ракицький не співатиме гімн України на міжнародних змаганнях, то йому платитимуть 3200 грн. на місяць. Доки не заспіває.
_новий _ 01.02.2017 10:51
Типичный представитель аборигенов Донбасса: всегда пьяный и наколотый, как подавляющее большинство этого региона. А куда еще можно потратить дармовые миллионы для человека без интеллекта.
Читай також

 

©2000-2017, Чемпіон
Передрук матеріалів за умови посилання на Сhampion.com.ua.

E-mail редакції: mrkopiy@gmail.com