Знайти
Champion.com.ua /Футбол
2301 перегляд Версія для друку    Коментарі  [ 0 ]
14.02.2017  23:58 - Сhampion.com.ua

Ліга Чемпіонів. 1/8 фіналу. Бенфіка - Боруссія Д 1:0. День Едерсона і прокляття Обамеянга

Бенфіка
FT
1:0
(0:0)

Боруссія Д
Склади команд
1. Едерсон, 14. Лінделеф, 50. Нелсінью, 4. Луізао, 5. Фейса, 18. Сальвіо, 19. Елізеу, 27. Рафа Сілва (Серві 68), 11. Мітроглу (Хіменес 75), 15. Каррільо (Аугусто 46), 21. Піцци

Запасні: 12. Жуліо Сезар, 33. Жардел, 34. Андре Алмейда, 7. Самаріс

Головний тренер: Руй Віторія
38. Бюркі, 5. Бартра, 13. Геррейру (Кастро 82), 25. Папастатопулос, 29. Шмельцер, 26. Піщек, 33. Вайгль, 7. Дембеле, 11. Ройс (Пулішич 82), 17. Обамеянг (Шюррле 63), 37. Дурм

Запасні: 1. Вайденфеллер, 23. Кагава, 28. Гінтер, 30. Пасслак, 21. Шюррле

Головний тренер: Томас Тухель
Голи
1:0 - Мітроглу (48)
Попередження і вилучення
Фейса (63) Шмельцер (74), Пулішич (84), Бартра (90)
14 лютого 2017, 21:45, Португалія, Лісабон, стадіон Ештадіу ду Бенфіка

Арбітр: Нікола Піццолі
Асистенти: Еленіто Ді Лібераторе, Ріккардо Ді Фіоре
Четвертий арбітр: Мауро Тоноліні
Додаткові помічники: Лука Банті, Массіміліано Ірраті (усі - Італія)

Дортмундська Боруссія, що забила найбільше м`ячів (24 - Прим. Чемпіона) у груповому турнірі Ліги Чемпонів, в Лісабоні не зуміла відсвяткувати бодай один гол у першому матчі 1/8 фіналу з Бенфікою.

Команда Руя Віторія провела чудовий поєдинок. Боруссія в цій грі була фаворитом і в букмекерів, і в самому матчі. Господарі запам`яталися стартовим хвилинами обох таймів. На старті гри вони провели чудову атаку, але м`яч з ноги звалився в Сальвіо, який бив з метрів 14-ти. Боруссія мала набагто більше моментів. Не використав вихід сам на сам з воротарем Обамеянг та після удару Дембеле ліг під м`яч захисник португальців Лінделеф.

Під завершення першого тайму знову міг забивати Обамеянг, але не зумів проштовхнути м`яча в порожні ворота.

Світлина AFP

Бенфіка початок другого тайму знову провела потужно і забила гол після стандарту. Після подачі кутового Луізао, який провів 500-й матч за Бенфіку, пробив головою, а грек Мітроглу корявими рухами ніг таки заштовхнув круглого у ворота Боруссії - 1:0. Це був перший удар у площину воріт німців.

Далі прийшов час воротаря Едерсона, який піймав кураж і відбивав усе, що летіло у бік його воріт. Спочатку були два сейви після ударів Піщека і Ройса. Потім відбитий пенальті після удару по центру від Обамеянга. Через кілька хвилин габонець знову не використав вихід сам на сам з Едерсоном і був замінений злим Томасом Тухелем.

Світлина - AFP

Вистояла Бенфіка завдяки чудовій грі Едерсона і кінцівку другого тайму. У гру в дортмундців добре увійшли Пулішич та Шюррле, але героєм цього вечора був саме кіпер Бенфіки.

Отже, Бенфіка виграла перший матч 1/8 фіналу, але результат битви стане відомий після поєдинку в Дортмунді. Поки ж констатуємо, що фарт цього вечора був на боці червоних.