Емері: Рішення арбітра були не на нашу користь, і ми втратили все на останніх хвилинах

Сергей Шемшученко — 9 березня 2017, 07:21

Головний тренер ПСЖ Унай Емері після поразки команди в матчі-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з Барселоною (1:6) підкреслив, що парижани втратили велику можливість.

"Аналізуючи те, що сталося, можна сказати, що ми втратили величезну можливість. У першому таймі ми припустилися багато помилок - у нас не виходило пресингувати і грамотно розпоряджатися м'ячем.

Ми занадто глибоко оборонялися, тому у Барселони було багато небезпечних моментів. Ми самі винні.

У другому таймі ПСЖ грав спокійніше і упевненіше. Команда помітно додала, і у нас був шанс зробити рахунок 3:2.

Рішення арбітра були не на нашу користь, і ми втратили все на останніх хвилинах. Барселона здатна на таке. Їм було нічого втрачати.

Це негативний досвід для мене і для клубу. Нам треба отримати з цього уроки", - цитує тренера офіційний сайт УЄФА.

В 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ поступився Барселоні за сумою двох зустрічей (5:6).