1. Каневцев, 2. Азацький, 3. Аблітаров, 5. Давід, 6. К. Ковалець, 7. Коркішко, 11. Смірнов, 22. Кабаєв, 26. Еліас, 27. Люлька, 94. Данченко

Запасні:71.Безрук, 9.Хобленко, 10.Карноза, 17.Татарков, 75.Третяков, 96.Каплієнко, 99.Мусолітін.

1:0 - Ярмоленко ( 9), 2:0 - Сидорчук (45+2) 2:1 - Давід (71)
17 березня 2017, 19:00, Україна, Київ, стадіон НСК Олімпійський

Арбітр: Катерина Монзуль (Харків)
Асистенти: Андрій Мотика (Тернопіль), Андрій Шамека (Маріуполь)
Четвертий арбітр: Анатолій Абдула (Харків)

Кияни, завдяки голам Ярмоленка та Сидорчука, у непростому матчі все ж таки здобувають три пункти, та, можливо, не на повну, але все ж реабілітуються перед власними вболівальниками за поразку від Зірки у минулому турі.

У стартовому складі киян відбулися зміни порівняно з матчем у Кропивницькому. Так, на полі з'явилися Рибалка, Яремчук, Циганков і Коваль, який цілих три роки не опинявся у стартовому складі Динамо. Напевно, Сергій Ребров був не дуже задоволений грою Рудька у вищезгаданому матчі проти Зірки.

Хачеріді ж продовжує тренуватись з молодіжкою, за яку, до речі, відзначився голом в останньому матчі. Перспективний хлопчина росте у дублі Динамо. Чорноморець, у свою чергу, біль-менш в основному складі підійшов до матчу. До того ж повернувся Давід Хочолава.

Розпочали гру активніше "моряки", але нічого небезпечного біля воріт Коваля не відбувалось. Кияни перечекали стартовий спурт Чорноморця та відповіли... голом. Після подачі кутового Віда опинився сам, й у падінні головою скинув у воротарський майданчик, де Ярмоленко, стоячи спиною до воріт, п'ятою переправив "шкіряного" у ворота.

Динамо після голу забрало м'яч під свій контроль і впевнено його контролювало протягом тайму, час від часу створюючи нагоди біля воріт Каневцева. Так на 39-й хвилині Ярмоленко мав робити дубль, але після прострілу Антунеша не влучив у ворота із вбивчої позиції. Антунеша, до речі, потрібно відмітити у цьому матчі, особливо в атаці.

А під завершення тайму Сидорчук обігрався з Ярмоленком і вирішив пробити з кута карного майданчика, чим застав голкіпера зненацька - 2:0, помилка Каневцева.

У Чорноморця у першому таймі можна згадати декілька навісів у карний майданчик киян, і удар здалеку від Люльки. У тому епізоді Коваль зіграв надійно.

На другий тайм кияни вийшли догравати матч. Гра повністю перейшла у центр поля, де, крім боротьби, не відбувалося нічого цікавого. Напевно, матч би так і закінчився, якби навіс з метрів 40 не замкнув головою Хочолава. Та навіть після голу команди не активізувались і продовжували боротися, а не грати. Наприкінці матчу обидва тренери випустили свіжих гравців, які також не підсилили гру.

Отже, Динамо після цієї перемоги дещо скорочує дистанцію до Шахтаря, який неочікувано втратив очки з Олімпіком. А Чорноморець продовжує боротьбу за місце у єврокубках.